Polat Marine'e Hoşgeldiniz...

"Denizin Keyfi Polat Marine".

Bizim Hakkımızda

Polat Marine, ihtiyacınız olan botu gerçekleştirecek tasarım ve üretim birikimine sahip, yenilikçi, profesyonel bir ekiptir. 2014'ten bu yana şişme bot üretimi ve bakım-onarımı faaliyetlerini sürdürmektedir. Polat Marine, kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyeti odaklı ürün ve hizmet üretimine devam etmektedir.

Polat Marine ekibi, 30 yıldır farklı işletmelerde sürdürdüğü çalışmalar sonucu elde etmiş olduğu üretim ve piyasa tecrübesini Polat Marine çatısı altında birleştirmiştir.


"Türkiye'de Üretmekten Gurur Duyuyoruz."

NedenBiz?

Firmamızca üretilen botlar en yeni teknoloji ürünleri kullanılarak imal edilmekte, Savunma Sanayi tecrübelerinden azami ölçüde faydalanılmaktadır. Ürünlerimiz her aşamada titizlikle kontrol edilmektedir.

Ürün yelpazemiz müşteri ihtiyacına ve yeni trendlere göre güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Müşterilerimiz uygun fiyata kaliteden ödün vermeden denizin keyfini Polat Marine şişme botlarıyla elde edebilirler.

Neler Yapıyoruz?

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, KKTC Güvenlik Kuvvetleri ve Sahil Güvenlik Komutanlığı, İl Afet Müdürlükleri, İtfaiye Daire Başkanlığı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Savunma Sanayi Kuruluşları ve Gemi Tersaneleri, marinalar, yatlar için servis botları, eğlence amaçlı, dalış, balıkçılık gibi çeşitli alanlara yönelik bot tasarımı ve üretimi yapmaktayız.

Şişme bot üretiminin yanı sıra bakım faaliyetlerimiz ile de hizmet vermekteyiz.

20
35
6

Bizim Markalarımız

Türkiye için Türkiye'de Üretiyoruz.